Svátek má: Vincenc

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• No hlavně že jste si zvedli vy politický pravicový kapitalisti,nebo romové,nebo překabátěný komunisti na pravičáky své sebevědomí,zatleskejte si,jste 1 ´´v oboru,rozdejte si za to koryta,trafiky,statisíce a nebo ten perník/kdy nemyslím cukrářský perník/.
• No hlavně že jste si zvedli vy politický pravicový kapitalisti,nebo romové,nebo překabátěný komunisti na pravičáky své sebevědomí,zatleskejte si,jste 1 ´´v oboru,rozdejte si za to diplomy a nebo nějaký ten perník/kdy nemyslím cukrářský perník/.
• a přitom za mnou v práci,kde jsem kdy dělal v životě byla vždy práce vidět,takže jste o mě lhali znovu od 89,ať už za sebe,nebo za rusáčky,nebo za amíky a nebo zde možná lhali i romové/takový/ skrytý v diskuzi a kdo další,se jen mohu domnívat.
• Také jste zde v diskuzi jako politický,zpolitizovaný pravičáci kapitalisti lhali o mě,že jsem lempl a přitom za mnou v práci,kde jsem kdy dělal v životě byla vždy práce vidět,takže jste o mě lhali znovu od 89,ať už za sebe,nebo za rusáčky,nebo za amíky.
• parlam. listy-Zblbnutí elit. Lidé toho už mají dost. Život v kleci musí skončit. Lukáš z Trikolóry si nebral servítky
• Takže Vám politický zpolitizovaný pravičáci kapitalisti žádný volební hlas nedám,házeli jste mě klacky pod nohy a místo toho jste nabírali hromady ukrajinců,poláků,bulharů apd do firem,já naopak jsem nebyl vybrán,měl jsem->neměl jsem neúměrné požadavky.
• Když mě poslalo TRW do řiti,společně s pracovními agenturami,byl v managementu TRW pravičácký zpolitizovaný management a klamali i zprostředkovatelé práce,zprostředkovatelé práce klamali mnohokrát a přitom šmírují pro pravičáky lidi po sociálních sítích.
• takže Vám žádný volební hlas nedám pravičáci kapitalisti,já znám politické složení obou měst velice dobře.Když mě poslalo TRW do řiti,společně s pracovními agenturami,byl v managementu TRW pravičácký zpolitizovaný management a klamali i zprostředkovatelé.
• Liberec je pravičácký liberální město,Jablonec je pravičácké konzervativní město,jste to vy politický,zpolitizovaný pravičáci,co jste mě házeli klacky pod nohy společně s pracovními agenturami,takže Vám žádný volební hlas nedám pravičáci kapitalisti.
• už v roce 1991 jste začali tahat do ČR cizince a ukrajince,poláky atd a vytvářet pracovní agentury a vydávat ŽL listy na toto podnikání,vy jste s tím 1 začali,takže ty co mě házeli klacky pod nohy i s pracovními agenturami jste vy pravičáci,vím to jistě.
• Vy politický pravicový kapitalisti a překabátěný politický komunisti a pravičáky jste podvodníci,už v roce 1991 jste začali tahat do ČR cizince a ukrajince,poláky atd a vytvářet pracovní agentury a vydávat ŽL listy na toto podnikání,vy jste s tím 1 zač...
• Budeme sledovat úplné zhroucení sionistického světového ekonomického systému....stačí židům zabavit banky a majetky,to by je mělo zklidnit aspon na tři století, než začnou vymýšlet pí čoviny na depopulaci Země!
• ,z českých středoškoláků jste dělali ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu a já nejsem žádný ukroš pro nikoho,takže Vaše vysokoškolské kapitalistické pravičácké žvásty,že češi jsou ukroši,ne nejsem žádný ukroš pravičáčci kapitalisti pro nikoho v ČR.
• Vy pravičáci kapitalisti jste si od EU vzali dotace,aby jste do ČR nacpali samé ukroše,poláky atd a vytvořili samé prac.agentury i v LBC kraji,z českých středoškoláků jste dělali ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu a já nejsem žádný ukroš pro nikoho.
• českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu....to je ale stejná kultura. Gatestone má na mysli kulturu z Afriky....Vy pravičáci kapitalisti jste si od EU vzali dotace,aby jste do ČR nacpali samé ukroše a vytvořili samé prac.agentury,
• českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu....to je ale stejná kultura. Gatestone má na mysli kulturu z Afriky....Vy pravičáci kapitalisti jste dělali z českých středoškoláků ty ukroše,ne skutečně nejsem ukroš,abych Vám dal svůj hlas.
• .No já nevím,kdo začal v této zemi s ´´migrací´´ s nápadem dělat z českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu a kdo začal vytvářet v této zemi a dávat jim ŽL listy,těm pracovním agentůrm,kdy začali s tím pravičáci kapitalisti
• českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu....to je ale stejná kultura. Gatestone má na mysli kulturu z Afriky.
• s nápadem dělat z českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu,kdy začali s tím pravičáci kapitalisti a na tento ´´skvělí nápad´´,jim ty hromady čecháčkovských podnikatelů/čest vyjímkám/ dávali ochotně své hlasy,sponzorské dary.
• .No já nevím,kdo začal v této zemi s ´´migrací´´ s nápadem dělat z českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu,kdy začali s tím pravičáci kapitalisti a na tento ´´skvělí nápad´´,jim ty hromady čecháčkovských podnikatelů/čest vyjímkám/
• Vy pořád melete hovadiny o očkování, rouškách, Gatesovi přitom nebezpečí hrozí od milionů migrantů čekajících v Turecku, Africe a jinde. Mají mobily, tablety je učí o lidských právech po který ihned volají jak vstoupí na území EU.
• Nastolený intelektuální teror povede k podpoře multikulturalismu a přílivu migrace.....No já nevím,kdo začal v této zemi s ´´migrací´´ s nápadem dělat z českých středoškoláků ty ukroše v exekuci za ukrajinskou mzdu,kdy začali s tím pravičáci kapitalisti.
• Gatestone Institut: V USA probíhá strašidelná ideologická hra. Má nastolit kulturní revoluce a totalitu. A pak se přelije nová totalita do Evropy. Nastolený intelektuální teror povede k podpoře multikulturalismu a přílivu migrace.