Svátek má: Svatoslav

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Mimochodem ty státní čecháčkovský pokrytecký přežraný polistopadový kapitalistický vepři,co se hádají,kdo je šmíruje,to jsou žaludi co,když v globálním světě(no já pro ně zajímavý nejsem,mám holou prdel),je pro velmoce šmírovat kohokoliv ´´prkotina´.
• Budu se řídit podle sebe,jsem slušný,poctivý,chudý člověk a odvedu za sebe poctivou práci a nazdar.Musím ještě předělat pc,nějaký pravičácký cenzurující kapitalistický blbeček ´´ta jednička´´,co mě zase zde cenzuroval,mě poslal do pc červy,nebo viry.
• Čecháčkovský polistopadový kapitalismus,mě akorát zničil život,čecháčkovskými kapitalisty se už řídit nikdy nebudu.Budu se řídit podle sebe,jsem slušný,poctivý,chudý člověk a odvedu za sebe poctivou práci a nazdar.
• čecháčkovským polistopadovým kapitalismem se už nikdy řídit nebudu,ale budu se řídit podle sebe.Zákon jsem nikdy neporušil,mám čistý TR.Čecháčkovský polistopadový kapitalismus,mě akorát zničil život,čecháčkovskými kapitalisty se už řídit nikdy nebudu.
• Pokud se rozhodnu,že budu dojíždět do Německa za prací,nebudu se na svolení ptát žádného čecháčkovského kapitalisty polistopadu,čecháčkovským polistopadovým kapitalismem se už nikdy řídit nebudu,ale budu se řídit podle sebe.Zákon jsem nikdy neporušil.
• Pokud se rozhodnu,že budu dojíždět do Německa za prací,nebudu se na svolení ptát žádného čecháčkovského kapitalisty polistopadu,čecháčkovským polistopadovým kapitalismem se už nikdy řídit nebudu,ale budu se řídit podle sebe.Zákon se nikdy neporušil.
• Já nechci být jako vy čecháčkovský pravičáci,kapitalisti ´´polistopadu´´,chci si jít svou cestou,to není ´´nejnižší mzda´´v ČR.A pokud se rozhodnu,že budu dojíždět do Německa za prací,nebudu se na svolení ptát žádného čecháčkovského kapitalisty polisto...
• Neposílejte mě do PC červy,viry,já pak musím zase přeinstalovat pc a stojí mě to zbytečný čas,ty příspěvky,co jsem zde napsal smažte,nikoliv z důvodu,že bych necitoval pravdu,ale z důvodu,že jsem jiný člověk,než vy v elitě,ale neznamená to,že jsem špatný.
• ´´ nejsem jen ovce´´,budu se řídit podle sebe,jsem sečtělý,slušný,poctivý,chudý člověk,nejsem jako vy ´´v elitě´´,jsem jiný,ale neznamená to,že jsem špatný člověk,jen proto,že nic nemám a vy máte miliony,miliardy a to ještě podvodama.
• a řídit se podle politické ideologie kapitalismus nebudu,neřídil by se ani podle ideologie feudalismus,nebo totalitní komunismus,tedy takovou jakou mají v Korey,´´ nejsem jen ovce´´,budu se řídit podle sebe,jsem sečtělý,slušný,poctivý,chudý člověk.
• Mě už neoklamou polistopadový čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti a řídit se podle politické ideologie kapitalismus nebudu,neřídil by se ani podle ideologie feudalismus,nebo totalitní komunismus,tedy takovou jakou mají v Korey,´´ nejsem jen ovce´´.
• jsou podvodníci a tak je budu už brát například ty pokrytecké čecháčkovské pravicové kapitalisty ´´polistopadu´´ s např. VŠ diplomy a ideologii kapitalismus,která jim umožnila podvodama zbohatnout,si strčte do řiti,podle ní se řidit nebudu,ale podle sebe.
• apř. miliardářské kecy zvědavý nejsem,kdy nejen Kellner,ale i další miliardáři,ale i milionáři(,až na vyjímečné vyjímky),jsou podvodníci a tak je budu už brát například ty pokrytecké čecháčkovské pravicové kapitalisty ´´polistopadu´´ s např. VŠ diplomy.
• a pak žvanil o ´´ tradičních hodnotách´´ a o tom,jak těžce se nadřel,ale já už na čecháčkovské např. miliardářské kecy zvědavý nejsem,kdy nejen Kellner,ale i další miliardáři,ale i milionáři(,až na vyjímečné vyjímky),jsou podvodníci a tak je budu už brát.
• a kdy pak například miliardář Kellner(to je ten ´´prý odborník´´,co podporuje Klauzíčka)si Home Credit koupil blbeček a pak žvanil o ´´ tradičních hodnotách´´ a o tom,jak těžce se nadřel,ale já už na čecháčkovské např. miliardářské kecy zvědavý nejsem
• navázaný na předražené půjčky,nebo Home Credit,neboli to čecháčkovské pravičácké kapitalistické polistopadové ´´podnikání´´v ČR a kdy pak například miliardář Kellner(to je ten ´´prý odborník´´,co podporuje Klauzíčka)si Home Credit koupil blbeček.
• který tak podnikali při předražených vysavačích,při předražených hrncích,při lobismu v herních automatech na každém rohu ulice navázaný na předražené půjčky,nebo Home Credit,neboli to čecháčkovské pravičácké kapitalistické polistopadové ´´podnikání´´v ČR.
• ,ji dejte za odměnu zlatou cihlu chudince,asi se inspirovala u ODS politiků,který tak podnikali při předražených vysavačích,při předražených hrncích,při lobismu v herních automatech na každém rohu ulice navázaný na předražené půjčky,nebo Home Credit.
• nejprve poddané v kapitalismu další kapitalistickou krizí přivést do exekucí a pak kapitalisticky ´´podnikat´´ jako kapitalisti),ji dejte za odměnu zlatou cihlu chudince,asi se inspirovala u ODS politiků,který tak podnikali při předražených vysavačích ...
• A Šilerové jako ekonomické madam,která těm nejchudším,slušným občanům nic neodpustí(nejprve poddané v kapitalismu další kapitalistickou krizí přivést do exekucí a pak kapitalisticky ´´podnikat´´ jako kapitalisti),ji dejte za odměnu zlatou cihlu chudince.
• Politikům ODS,politikům KDU,politikům TOP09,starostům apd předepište jako pravičáckou kapitalistickou státní zdravotní medicínu ty půllitry pivečka,nejlépe soudeček pro každého,aby se pravičácký kleptokrati z politic stran,nehádali a netrpěli chudáčci.
• Politickému pravičákovy,kapitalistovy Klauzíčkovy zakladateli ODS, dejte k vánocům drahé luxusní péro,nejméně za miliony na kancelářský stoleček v Klausově institutu,kdy si kleptokraticky ještě pravičácky užil,jako sociální chudáček,co nemá ani na chleba.
• a v EU nahlašte,že jsem ´´ruská hrozba´´ vy zažraný pravičácký,nenažraný kapitalistický vysokoškolský kedlubny,aby jste podvodama od/po listopadu,od úplného počátku privatizace ještě více v čecháčkovském kapitalismu,jako kapitalisti zbohatli.