Svátek má: Václav

Politika

Velikost textu:

Děsí poslanci fanaticky se delegující do role nositelů jediné pravdy

Děsí poslanci fanaticky se delegující do role nositelů jediné pravdy

„Někteří zástupci občanů České republiky - poslanci, zaúkolovaní a plnící úkoly sil stojících za prosazováním pološílených ambicí Evropské komise, zakládají programově a zcela zbytečně parlamentní komise typu Stále komise pro hybridní hrozby," konstatoval bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
2. srpna 2020 - 08:45

Děsí mne, že tyto aktivity podporují zejména fanatičtí poslanci a poslankyně, kteří se sami deleguji do role mesiášů, nositelů tě jediné správné pravdy a nemaji žádný intelektuální problém bez rozpaků hovořit například o nutnosti vyvolat jadernou válku proti Rusku, kteří nerespektují základní mezinárodní smlouvy atp.  Bylo by mnohem užitečnější, aby se věnovali urychlenému zlepšení našeho vzdělávacího systémua ponechali na inteligenci, vzdělanosti a intelektu každého občana jak bude posuzovat jednotlivé aspekty eventuální hybridní hrozby," napsal dál bývalý poslanec za ANNO 2011.

„Dovolím si připomenout - i paní poslankyni Langšádlové - že demokratická Česká republika je vybavena ÚSTAVOU a na ní navazujícím právním systémem, stejně jako moci výkonnou, která zcela dostatečně (a finančně zajišteně) řeší jak nebezpečí plynoucí z důsledků realizace nepřátelských hybridních kampani, tak takzvané "fake news"... a tato komise je k ničemu - tedy pokud nejde jen o snahu se zvuditelňovat na nesmyslech," uzavřel svůj komentář bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...
(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Bohuslava Chalupy,  foto: ps)