Svátek má: Václav

Politika

Velikost textu:

Istanbulská smlouva nesmí nikdy vstoupit do českého právního řádu!

Istanbulská smlouva nesmí nikdy vstoupit do českého právního řádu!

„Istanbulská smlouva, dílo extrémních feministek a propagátorů LGBT, nesmí nikdy vstoupit do českého právního řádu. Každý, kdo se považuje za konzervativního demokrata, ji musí odmítnout," napsal na facebookovém profilu poslanec Jiří Kobza.

Jiří Kobza
29. července 2020 - 08:30

„Co bude nyní s tzv.Istanbulskou smlouvou? Ministryně Benešová ji stáhla z pořadu jednání vlády. To znamená, že ji může kdykoliv kdokoliv znovu vytáhnout, třeba v případě že bude příští parlament proevropštěji naladěný než dnes, až se zúročí mravenčí práce neziskovek ve školách a mladí voliči budou nadšeně volit podle extrémních feministek, homosexualizi a rozvrat tradiční společnosti ve prospěch dekadentní a úchylné ideologie liberálů," varoval opět poslanec Jiří Kobza.

„Takže to nebezpečí stále trvá. Možná by bylo bývalo lépe ji poslat do parlamentu a tam ji zamítnout.
Musíme tedy být velmi ostražití, čekat moment, kdy se pod pláštíkem záplavy jiných informací budou různé LGBT nátlakové skupiny snažit ji nenápadně propašovat znovu do vlády a parlamentu," dodal.

„Nebezpečí stále trvá," uzavřel svůj komentář poslenc SPD Jiří Kobza.
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Jiřího Kobzy, foto: ps)