Svátek má: Gabriela

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Opoziční strany v čele s Piráty s Statosty využivaji slabosti demokracie k anarchiji.Podpora sqvotů,Antify a nedodržování vyjimečného stavu Praha,otevřeni hospod zahranični pobyty VIP.
• že ´´nic lepšího nebylo vymyšleno(pravičáci napříč),nebo že odměny manažerů,jsou víc než lidské životy/to citoval například privilegovaný odeesáček pravičáček kapitalista Dlouhý/´´ a ty si utáhni opasek kolem krku otroku a VŠ kapitalistický čuňíci,kobyly
• ,kdy žvanili,že ´´nic lepšího nebylo vymyšleno,nebo že odměny manažerů,jsou víc než lidské životy/to citoval například privilegovaný odeesáček pravičáček kapitalista Dlouhý/´´,neboli ty si utáhni opasek kolem krku otroku a kapitalistický čuňíci,kobyly
• po firmách z politického důvodu od nejvyšších státních kapitalistických činitelů od 91 v čecháčkovském kapitalismu a za to se celých 30 let plácali po zádech,kdy žvanili,že ´´nic lepšího nebylo vymyšleno´´,neboli ty si utáhni opasek kolem krku otroku
• byla úmyslně živořící mzdy 9 tisíc měsíčně/jinak jste byl pro ně jako český středoškolák drahý/ po firmách z politického důvodu od nejvyšších státních kapitalistických činitelů od 91 v čecháčkovském kapitalismu a za to se celých 30 let plácali po zádech
• a nebo jejich politika byla úmyslně živořící mzdy 9 tisíc měsíčně/jinak jste byl pro ně jako český středoškolák drahý/ po firmách z politického důvodu od nejvyšších státních kapitalistických činitelů od 91 v čecháčkovském kapitalismu.
• mě zakazovali úmyslně ve firmách po Libereckém kraji pracovat od 1991/92 a nebo jejich politika byla úmyslně živořící mzdy 9 tisíc měsíčně po firmách z politického důvodu od nejvyšších státních kapitalistických činitelů od 91 v čecháčkovském kapitalismu.
• ´,takže ode mě žádný volební hlas nedostanou,mě zakazovali úmyslně ve firmách po Libereckém kraji pracovat od 1991/92 a nebo jejich politika byla úmyslně živořící mzdy 9 tisíc měsíčně po firmách z politického důvodu od nejvyšších státních činitelů od 91.
• a celou dobu od 1991/92 tuto politiku uplatňují v Libereckém pravičáckém kapitalistickém kraji jako vysokoškoláčci jako ´´pravičáčci´´,takže ode mě žádný volební hlas nedostanou,mě zakazovali úmyslně ve firmách po Libereckém kraji pracovat od 1991/92.
• a hromady cizinců brali do TRW,kdy nabírali nové zaměstnance jen přes pracovní personální agentury Edymax,Hoffman Wizard,Ascari apd a celou dobu od 1991/92 tuto politiku uplatňují v Libereckém pravičáckém kapitalistickém kraji jako vysokoškoláčci.
• kdy ale Peltíčkovy fotbalovému bossovy z ODS z Libereckého kraje sponzorské dary velice ochotně rozdali,to naopak žádný problém pro vysokoškoláčky nebyl a hromady cizinců brali do TRW,kdy nabírali nové zaměstnance jen přes pracovní personální agentury.
• a i tu obyčejnou pračku v akci mě VŠ politický pravicový odeesácký kapitalisti/management TRW vyčetli,kdy ale Peltíčkovy fotbalovému bossovy z ODS z Libereckého kraje sponzorské dary velice ochotně rozdali,to naopak žádný problém pro vysokoškoláčky nebyl.
• že bych si chtěl z ušetřených peněz jednou z výplaty koupit zcela obyčejnou pračku v akci a i tu obyčejnou pračku v akci mě VŠ politický pravicový odeesácký kapitalisti/management TRW vyčetli,kdy ale Peltíčkovy fotbalovému bossovy z ODS z Libereckého k...
• kdy jsem se jen zmínil o tom,že bych si chtěl z ušetřených peněz jednou z výplaty koupit zcela obyčejnou pračku v akci a i tu obyčejnou pračku v akci mě VŠ politický pravicový odeesácký kapitalisti/management TRW vyčetli,kdy ale Peltíčkovy bossovy
• nebo měl jsi neúměrné požadavky,to mě lhal přímo TRW pravičácký kapitalistický zpolitizovaný odeesácký management do očí/no neměl,kdy jsem se jen zmínil o tom,že bych si chtěl z ušetřených peněz jednou z výplaty koupit zcela obyčejnou pračku v akci.
• nebyl jsi vybrán/takže já se střední školou/ŠŠ/ s maturitou,jsem nebyl vybrán,ale hormada cizinců vždy ano od 91/92 v Libereckém pravičáckém kapitalistickém kraji,nebo měl jsi neúměrné požadavky/no neměl,kdy mě ještě i lhali jako vysokoškoláčci polisto...
• dy měli vždy své VŠ nosánky v jiné galaxii(jako privilegovaná kapitalistická polistopadová kasta VŠ odborníků),sotva jsem se byl zeptat na práci v kraji,tak ´´ty nemůžeš´´,nebyl jsi vybrán,nebo měl jsi neúměrné požadavky/no neměl,kdy mě ještě i lhali/
• na druhé straně by chtěli ode mě volební hlas,no uznejte sami,že to jsou pošahanci,kdy měli vždy své VŠ nosánky v jiné galaxii(jako privilegovaná kapitalistická polistopadová kasta VŠ odborníků),sotva jsem se byl zeptat na práci v kraji,tak ´´ty nemůž...
• Piráti v Praze dokazijí , že to umí,,V Ostravě taky,šef zdrav.v kraji cestuje do Afriky.Je neodvolatelný díky porátům.Hejtman mastí schody Babišovi.
• dožrat úplně,jako VŠ ubohý nenažranci,na jedné straně ti zakazují pracovat po firmách,na druhé straně by chtěli ode mě volební hlas,no uznejte sami,že to jsou pošahanci,kdy měli vždy své VŠ nosánky v jiné galaxii,sotva jsem se byl zeptat na práci v kraji.
• a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky,kdy mě chtěli asi od 91/92(89) dožrat úplně,jako VŠ ubohý nenažranci,na jedné straně ti zakazují pracovat po firmách,na druhé straně by chtěli ode mě volební hlas,no uznejte sami,že to jsou pošahanci.
• omlouvám se vyjímkám po ČR,co nejsou od 91/92 jako oni/mě totiž zakazovali pracovat po Libereckém kraji jako vysokoškoláčci a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky,kdy mě chtěli asi od 91/92(89) dožrat úplně,jako ubohý nenažranci.
• ale já jim žádný volební hlas nedám´´ těm VŠ pravičáčkům´´VŠ pravičáčci/omlouvám se vyjímkám po ČR,co nejsou od 91/92 jako oni/mě totiž zakazovali pracovat po Libereckém kraji jako vysokoškoláčci a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky.