Svátek má: Gabriela

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• omlouvám se vyjímkám po ČR,co nejsou od 91/92 jako oni/mě totiž zakazovali pracovat po Libereckém kraji jako vysokoškoláčci a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky,kdy mě chtěli asi od 91/92(89) dožrat úplně,jako ubohý nenažranci.
• ale já jim žádný volební hlas nedám´´ těm VŠ pravičáčkům´´VŠ pravičáčci/omlouvám se vyjímkám po ČR,co nejsou od 91/92 jako oni/mě totiž zakazovali pracovat po Libereckém kraji jako vysokoškoláčci a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky.
• Nečinnost hodnotit jako napomáháni k porušováni zákona.Hamáčku máš to na triku.Výsledek obava o volební výsledek.Když odejít tak to musi mít alespoň úroveň jako v roce 1989 KSČ.
• jako politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti,to jsou v podstatě všichni vysokoškoláčci,co tuto politiku volí od 91/92(89),kdy si privilegovaný vysokoškoláčci myslí,že jim dám volební hlas,ale já jim žádný volební hlas nedám´´ těm VŠ pravičáčkům´´.
• Podniktelé si udělali ze zákonů hadr na podlahu.Hospody v Praze a jinde funguji.Policie jako evidenčni jednotka bez chuti ctit zákon.Pravnici a pravo na straně porušovatelů zakonů?A co US?
• akazují dělat tam,tam tam,tam a tam taky(mám s tím a nejen já z Libereckého pravičáckého kapitalistického kraje zkušenosti) jako politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti,to jsou v podstatě všichni vysokoškoláčci,co tuto politiku volí od 91/92(89).
• Vám pak jako narozenému českému občanovy/kdy nejste náplava,cizinec od 89/ zakazují dělat tam,tam tam,tam a tam taky jako politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti,to jsou v podstatě všichni vysokoškoláčci,co tuto politiku volí od 91/92(89).
• že o vás rozhodují ukrajinci,balkánci,slováci,pol​​áci apd v prac.agentůrách,nebo nadále VŠ česká pipina a VŠ český pinďouři,Vám pak jako narozenému českému občanovy/kdy nejste náplava,cizinec od 89/ zakazují dělat tam,tam tam,tam a tam taky.
• no od jisté doby se Vám může i stát,že o vás rozhodují ukrajinci,balkánci,slováci,pol​áci apd v prac.agentůrách,nebo nadále VŠ česká pipina a VŠ český pinďouři,Vám pak jako narozenému českému občanovy/kdy nejste náplava,cizinec od 89/ zakazují dě...
• Dvě veličiny, které podporují pandemii:Mediální sféra a propagace jejíma televizijními hvězdama.Bojácnost až bezuubost policie.Na druhé straně soudni mafie zalezlá.Vyhovuje ji to?
• aby Vám nabídli důstojně placenou práci,kdy Vám naopak českým středoškolákům zakazovali dělat tam,tam tam i tam a vyhlíželi hromady cizinců už od 91/92,no od jisté doby se Vám může i stát,že o vás rozhodují ukrajinci,balkánci,slováci v prac.agentůrách.
• a kdy nejen oni,ale i další po nich,jen zvyšovali množství pracovních agentur v krajích po ČR,nikoliv,aby Vám nabídli důstojně placenou práci,kdy Vám naopak českým středoškolákům zakazovali dělat tam,tam tam i tam a vyhlíželi hromady cizinců už od 91/92.
• tam,tam,spolu se svými pravičáckými kapitalistickými zpolitizovanými voliči,kteří je volí od(89) 1991/92 a kdy nejen oni,ale i další po nich,jen zvyšovali množství pracovních agentur v krajích po ČR,nikoliv,aby Vám nabídli důstojně placenou práci.
• Pan Volný odhaluje kdo má snahu se obohatit na pandemii.Někteři to chapou,jako boj proti covidu,ale zároveň jim nedocházi,že organizovánim srazů tuto pandemii rozšiřují!Chudáci!!
• ,tedy toto pasáctví tu je nejméně od roku 1991/92,kdy Vám VŠ politický,zpolitizovaný pravičáčci kapitalisti,pak zakazují dělat,tam,tam,tam,spolu se svými pravičáckými kapitalistickými zpolitizovanými voliči,kteří je volí od(89) 1991/92.
• od roku 1991/92/od této doby pasou české středoškoláky jako otroky v otrokářství v ideologii v kapitalismu v ČR ,tedy toto pasáctví tu je nejméně od roku 1991/92,kdy Vám VŠ politický,zpolitizovaný pravičáčci kapitalisti,pak zakazují dělat,tam,tam,tam,tam.
• kdy VŠ politický,zpolitizovaný pravičáčci od roku 1991/92 spolu s nejvyššími státními zaměstnanci státu od nejvyšších státních míst od roku 1991/92/od této doby pasou české středoškoláky jako otroky v otrokářství v ideologii v kapitalismu v ČR.
• a těmto VŠ pasákům velice ochotně jako kapitalisti pravičáci,kapitalistům pravičákům rozdali/rozdávají ŽL listy na toto pasáctví(živnost) od 91/92,kdy VŠ politický,zpolitizovaný pravičáčci pasou české středoškoláky jako otroky v otrokářství v kapitalismu.
• a těmto VŠ pasákům velice ochotně jako kapitalisti pravičáci,kapitalistům pravičákům rozdali/rozdávají ŽL listy na toto pasáctví(živnost) od 91/92 a očekávají za to jako vysokoškoláčci ´´ten volební hlas´´ ode mě,ale žádný jim nedám pochopitelně.
• zpolitizovaný pravicový kapitalisti ´´pravičáci´´ pro české středoškoláky zavedli ´´pasáky v otrokářství´´ a těmto VŠ pasákům velice ochotně jako kapitalisti pravičáci,kapitalistům pravičákům rozdali/rozdávají ŽL listy na toto pasáctví(živnost) od 91/92.
• Tedy VŠ politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti ´´pravičáci´´ pro české středoškoláky zavedli ´´pasáky v otrokářství´´ a těmto VŠ pasákům velice ochotně jako kapitalisti pravičáci,kapitalistům pravičákům rozdali ŽL listy na toto pasáctví(živnost).
• co se ke svým pravičáckým nápadům nehlásí´´ polistopadu,důkazem jsou toho i pracovní agentury od 91/92.Pracovní agentury tu zároveň s pravičáckou kapitalistickou Klauzíčkovou rychlou privatizací zavedli od roku 91/92 pro zahraniční kapitál.
• a neochotu zaplatit za dobře odvedenou práci českým středoškolákům např.s maturitou,tu zavedli už po/od 89 politický pravicový kapitalisti ´´pravičáci,co se ke svým pravičáckým nápadům nehlásí´´ polistopadu,důkazem jsou toho i pracovní agentury od 91/92.