Svátek má: Svatoslav

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• ´´ nejsem jen ovce´´,budu se řídit podle sebe,jsem sečtělý,slušný,poctivý,chudý člověk,nejsem jako vy ´´v elitě´´,jsem jiný,ale neznamená to,že jsem špatný člověk,jen proto,že nic nemám a vy máte miliony,miliardy a to ještě podvodama.
• a řídit se podle politické ideologie kapitalismus nebudu,neřídil by se ani podle ideologie feudalismus,nebo totalitní komunismus,tedy takovou jakou mají v Korey,´´ nejsem jen ovce´´,budu se řídit podle sebe,jsem sečtělý,slušný,poctivý,chudý člověk.
• Mě už neoklamou polistopadový čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti a řídit se podle politické ideologie kapitalismus nebudu,neřídil by se ani podle ideologie feudalismus,nebo totalitní komunismus,tedy takovou jakou mají v Korey,´´ nejsem jen ovce´´.
• jsou podvodníci a tak je budu už brát například ty pokrytecké čecháčkovské pravicové kapitalisty ´´polistopadu´´ s např. VŠ diplomy a ideologii kapitalismus,která jim umožnila podvodama zbohatnout,si strčte do řiti,podle ní se řidit nebudu,ale podle sebe.
• apř. miliardářské kecy zvědavý nejsem,kdy nejen Kellner,ale i další miliardáři,ale i milionáři(,až na vyjímečné vyjímky),jsou podvodníci a tak je budu už brát například ty pokrytecké čecháčkovské pravicové kapitalisty ´´polistopadu´´ s např. VŠ diplomy.
• a pak žvanil o ´´ tradičních hodnotách´´ a o tom,jak těžce se nadřel,ale já už na čecháčkovské např. miliardářské kecy zvědavý nejsem,kdy nejen Kellner,ale i další miliardáři,ale i milionáři(,až na vyjímečné vyjímky),jsou podvodníci a tak je budu už brát.
• a kdy pak například miliardář Kellner(to je ten ´´prý odborník´´,co podporuje Klauzíčka)si Home Credit koupil blbeček a pak žvanil o ´´ tradičních hodnotách´´ a o tom,jak těžce se nadřel,ale já už na čecháčkovské např. miliardářské kecy zvědavý nejsem
• navázaný na předražené půjčky,nebo Home Credit,neboli to čecháčkovské pravičácké kapitalistické polistopadové ´´podnikání´´v ČR a kdy pak například miliardář Kellner(to je ten ´´prý odborník´´,co podporuje Klauzíčka)si Home Credit koupil blbeček.
• který tak podnikali při předražených vysavačích,při předražených hrncích,při lobismu v herních automatech na každém rohu ulice navázaný na předražené půjčky,nebo Home Credit,neboli to čecháčkovské pravičácké kapitalistické polistopadové ´´podnikání´´v ČR.
• ,ji dejte za odměnu zlatou cihlu chudince,asi se inspirovala u ODS politiků,který tak podnikali při předražených vysavačích,při předražených hrncích,při lobismu v herních automatech na každém rohu ulice navázaný na předražené půjčky,nebo Home Credit.
• nejprve poddané v kapitalismu další kapitalistickou krizí přivést do exekucí a pak kapitalisticky ´´podnikat´´ jako kapitalisti),ji dejte za odměnu zlatou cihlu chudince,asi se inspirovala u ODS politiků,který tak podnikali při předražených vysavačích ...
• A Šilerové jako ekonomické madam,která těm nejchudším,slušným občanům nic neodpustí(nejprve poddané v kapitalismu další kapitalistickou krizí přivést do exekucí a pak kapitalisticky ´´podnikat´´ jako kapitalisti),ji dejte za odměnu zlatou cihlu chudince.
• Politikům ODS,politikům KDU,politikům TOP09,starostům apd předepište jako pravičáckou kapitalistickou státní zdravotní medicínu ty půllitry pivečka,nejlépe soudeček pro každého,aby se pravičácký kleptokrati z politic stran,nehádali a netrpěli chudáčci.
• Politickému pravičákovy,kapitalistovy Klauzíčkovy zakladateli ODS, dejte k vánocům drahé luxusní péro,nejméně za miliony na kancelářský stoleček v Klausově institutu,kdy si kleptokraticky ještě pravičácky užil,jako sociální chudáček,co nemá ani na chleba.
• a v EU nahlašte,že jsem ´´ruská hrozba´´ vy zažraný pravičácký,nenažraný kapitalistický vysokoškolský kedlubny,aby jste podvodama od/po listopadu,od úplného počátku privatizace ještě více v čecháčkovském kapitalismu,jako kapitalisti zbohatli.
• a pak si za dejte 120 tisíc měsíčně vysokoškolský pravičáčci,kapitalisti a v EU nahlašte,že jsem ´´ruská hrozba´´ vy zažraný pravičácký,nenažraný kapitalistický kedlubny,aby jste podvodama od/po listopadu,od úplného počátku privatizace ještě více zboha...
• A nezapomeňte mě zase cenzurovat zde v diskuzi od 6 hodin ráno středoevropského času a pak si za dejte 120 tisíc měsíčně vysokoškolský pravičáčci,kapitalisti a v EU nahlašte,že jsem ´´ruská hrozba´´ vy zažraný pravičácký,nenažraný kapitalistický kedlubny
• ,až vy čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti,zase budete mít ´´v kedlubně slámy jasno´´ s VŠ tituly,které máte dohromady ´´polistopadu´´.A nezapomeňte mě zase cenzurovat zde v diskuzi od 6 hodin ráno středoevropského času a pak si za dejte 120 tisíc měsí...
• ale jsem nezpolitizovaný,chudý,slušný člověk.A nejsem ani totalitní komunista,jako je přejedený tlouštík Kim,zatím-co chudý,slušný severokorejci mají jen misku rýže,až vy čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti,zase budete mít ´´v kedlubně slámy jasno´´.
• Klidně moje příspěvky smažte,je mě to fuk čecháčkovský pravičáčci,kapitalisti,já se politickou ideologiíí čecháčkovským kapitalismem řídit nebudu,nejsem ´´jen ovce´´ pro kapitalistickou polistopadovou smetánku,ale jsem nezpolitizovaný,chudý,slušný člověk.
• A nezapomeňte mě zase čecháčkovský např. vysokoškolský kapitalisti,pravičáčci cenzurovat,aby jste podvodama v čecháčkovském polistopadovém kapitalismu ještě více jako kapitalisti zbohatli,na to jste ty vysokoškolské polistopadové jedničky,vy blbečci.
• Vy zbohatlická elita,často elita hromady podvodníků,jen zneužíváte chudé,slušné,poctivé občany pomocí politických ideologií,pomocí hromady podvodem získaného majetku a pomocí zkurumpované justice ČR,která si podvodem zbohatnuté boháče v ČR 30 let vydrž...
• A s kapitalistou mediální hvězdou s ředitelem zeměkoule Polreichem,už jste také trapný,co má věčně otravné kapitalistické kecy a každou minutu slovník vulgarit,slušný,chudý,občané se nepotřebují řídit kapitalistou kuchařem a panstvem kapitalistů´´.