Svátek má: Gabriela

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a hromady cizinců brali do TRW,kdy nabírali nové zaměstnance jen přes pracovní personální agentury Edymax,Hoffman Wizard,Ascari apd a celou dobu od 1991/92 tuto politiku uplatňují v Libereckém pravičáckém kapitalistickém kraji jako vysokoškoláčci.
• kdy ale Peltíčkovy fotbalovému bossovy z ODS z Libereckého kraje sponzorské dary velice ochotně rozdali,to naopak žádný problém pro vysokoškoláčky nebyl a hromady cizinců brali do TRW,kdy nabírali nové zaměstnance jen přes pracovní personální agentury.
• a i tu obyčejnou pračku v akci mě VŠ politický pravicový odeesácký kapitalisti/management TRW vyčetli,kdy ale Peltíčkovy fotbalovému bossovy z ODS z Libereckého kraje sponzorské dary velice ochotně rozdali,to naopak žádný problém pro vysokoškoláčky nebyl.
• že bych si chtěl z ušetřených peněz jednou z výplaty koupit zcela obyčejnou pračku v akci a i tu obyčejnou pračku v akci mě VŠ politický pravicový odeesácký kapitalisti/management TRW vyčetli,kdy ale Peltíčkovy fotbalovému bossovy z ODS z Libereckého k...
• kdy jsem se jen zmínil o tom,že bych si chtěl z ušetřených peněz jednou z výplaty koupit zcela obyčejnou pračku v akci a i tu obyčejnou pračku v akci mě VŠ politický pravicový odeesácký kapitalisti/management TRW vyčetli,kdy ale Peltíčkovy bossovy
• nebo měl jsi neúměrné požadavky,to mě lhal přímo TRW pravičácký kapitalistický zpolitizovaný odeesácký management do očí/no neměl,kdy jsem se jen zmínil o tom,že bych si chtěl z ušetřených peněz jednou z výplaty koupit zcela obyčejnou pračku v akci.
• nebyl jsi vybrán/takže já se střední školou/ŠŠ/ s maturitou,jsem nebyl vybrán,ale hormada cizinců vždy ano od 91/92 v Libereckém pravičáckém kapitalistickém kraji,nebo měl jsi neúměrné požadavky/no neměl,kdy mě ještě i lhali jako vysokoškoláčci polisto...
• dy měli vždy své VŠ nosánky v jiné galaxii(jako privilegovaná kapitalistická polistopadová kasta VŠ odborníků),sotva jsem se byl zeptat na práci v kraji,tak ´´ty nemůžeš´´,nebyl jsi vybrán,nebo měl jsi neúměrné požadavky/no neměl,kdy mě ještě i lhali/
• na druhé straně by chtěli ode mě volební hlas,no uznejte sami,že to jsou pošahanci,kdy měli vždy své VŠ nosánky v jiné galaxii(jako privilegovaná kapitalistická polistopadová kasta VŠ odborníků),sotva jsem se byl zeptat na práci v kraji,tak ´´ty nemůž...
• Piráti v Praze dokazijí , že to umí,,V Ostravě taky,šef zdrav.v kraji cestuje do Afriky.Je neodvolatelný díky porátům.Hejtman mastí schody Babišovi.
• dožrat úplně,jako VŠ ubohý nenažranci,na jedné straně ti zakazují pracovat po firmách,na druhé straně by chtěli ode mě volební hlas,no uznejte sami,že to jsou pošahanci,kdy měli vždy své VŠ nosánky v jiné galaxii,sotva jsem se byl zeptat na práci v kraji.
• a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky,kdy mě chtěli asi od 91/92(89) dožrat úplně,jako VŠ ubohý nenažranci,na jedné straně ti zakazují pracovat po firmách,na druhé straně by chtěli ode mě volební hlas,no uznejte sami,že to jsou pošahanci.
• omlouvám se vyjímkám po ČR,co nejsou od 91/92 jako oni/mě totiž zakazovali pracovat po Libereckém kraji jako vysokoškoláčci a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky,kdy mě chtěli asi od 91/92(89) dožrat úplně,jako ubohý nenažranci.
• ale já jim žádný volební hlas nedám´´ těm VŠ pravičáčkům´´VŠ pravičáčci/omlouvám se vyjímkám po ČR,co nejsou od 91/92 jako oni/mě totiž zakazovali pracovat po Libereckém kraji jako vysokoškoláčci a pak mě ještě hážou své volební lístky do mé schránky.
• Nečinnost hodnotit jako napomáháni k porušováni zákona.Hamáčku máš to na triku.Výsledek obava o volební výsledek.Když odejít tak to musi mít alespoň úroveň jako v roce 1989 KSČ.
• jako politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti,to jsou v podstatě všichni vysokoškoláčci,co tuto politiku volí od 91/92(89),kdy si privilegovaný vysokoškoláčci myslí,že jim dám volební hlas,ale já jim žádný volební hlas nedám´´ těm VŠ pravičáčkům´´.
• Podniktelé si udělali ze zákonů hadr na podlahu.Hospody v Praze a jinde funguji.Policie jako evidenčni jednotka bez chuti ctit zákon.Pravnici a pravo na straně porušovatelů zakonů?A co US?
• akazují dělat tam,tam tam,tam a tam taky(mám s tím a nejen já z Libereckého pravičáckého kapitalistického kraje zkušenosti) jako politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti,to jsou v podstatě všichni vysokoškoláčci,co tuto politiku volí od 91/92(89).
• Vám pak jako narozenému českému občanovy/kdy nejste náplava,cizinec od 89/ zakazují dělat tam,tam tam,tam a tam taky jako politický/zpolitizovaný pravicový kapitalisti,to jsou v podstatě všichni vysokoškoláčci,co tuto politiku volí od 91/92(89).
• že o vás rozhodují ukrajinci,balkánci,slováci,pol​​áci apd v prac.agentůrách,nebo nadále VŠ česká pipina a VŠ český pinďouři,Vám pak jako narozenému českému občanovy/kdy nejste náplava,cizinec od 89/ zakazují dělat tam,tam tam,tam a tam taky.
• no od jisté doby se Vám může i stát,že o vás rozhodují ukrajinci,balkánci,slováci,pol​áci apd v prac.agentůrách,nebo nadále VŠ česká pipina a VŠ český pinďouři,Vám pak jako narozenému českému občanovy/kdy nejste náplava,cizinec od 89/ zakazují dě...
• Dvě veličiny, které podporují pandemii:Mediální sféra a propagace jejíma televizijními hvězdama.Bojácnost až bezuubost policie.Na druhé straně soudni mafie zalezlá.Vyhovuje ji to?
• aby Vám nabídli důstojně placenou práci,kdy Vám naopak českým středoškolákům zakazovali dělat tam,tam tam i tam a vyhlíželi hromady cizinců už od 91/92,no od jisté doby se Vám může i stát,že o vás rozhodují ukrajinci,balkánci,slováci v prac.agentůrách.